Yazarlar Mobilya
  • Telefon Numarası

  • 0216 392 13 23

line

Hakkımızda

 1995 yılında tek bir mağazayla faaliyetine başlayan Yazarlar Mobilya zaman içerisinde gelişen ve büyüyen yapısıyla, bugün 17 mağazası ve 100'ü aşkın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji ürünleri ve farklı zevklere hitap eden mobilyalarıyla yüksek marka kalitesi sunmaktadır.

Ülkemizde öncü olan firmalarla ortaklıklara imza atan Yazarlar Mobilya, yurt içindeki yatırımlarını arttırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Yazarlar Mobilya'nın hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir. Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden Yazarlar Mobilya, üstün standartlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yazarlar Mobilya, hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bu kapsamda kişisel gelişime verdiği önem neticesinde, personeline düzenli olarak eğitimler gerçekleştirerek hizmet kalitesini arttırmaktadır. Tüm bu birikim ve çalışma anlayışı, sizlere daha iyi hizmet, güven ve kalitenin temelini oluşturmaktadır.